אוסטרליה הדרומית

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- אוסטרליה הדרומית

דרום אוסטרליה היא מדינה בחלק הדרומי של אוסטרליה.
האיכות הייחודית של דרום אוסטרליה היא הטבע הפראי ביותר שלה. הנה מצוקי הבונדה, אשר משקיפים על 100 ק"מ על המפרץ האוסטרלי הגדול, על המרחב העצום של מישור Nullarbor ועל הדיונות האדומות של המדבר סימפסון. הבירה היא אדלייד והיא מכנה את "עיר הכנסיות" וידועה במורשת התרבותית העשירה שלה. הוא ממוקם ליד הכרמים של עמק הברוסה ואת החופים המוגנים של חצי האי פלורייה.
דרום אוסטרליה מניות גבולות עם מדינות אחרות היבשת, ועם הטריטוריה הצפונית; הוא גובל במערב על ידי דרום אוסטרליה, מצפון על ידי הטריטוריה הצפונית, מדרום מזרח על ידי ויקטוריה, דרומה על ידי האוסטרלי הגדול Bight
מחירי הנדל"ן למכירה בדרום אוסטרליה ובמיוחד עבור בתים אדלייד להמשיך את העלייה שלהם, הנתונים האחרונים מראים כי החציון ערך יש שוב הגיע לרמת שיא.
על פי הנתונים הרבעוניים האחרונים, הערך החציוני של בית אדלייד הגיע לשיא היסטורי עם עליה של 3.87% ב -12 החודשים האחרונים ו -0.43% יותר מאשר ברבעון האחרון.

למרות הצמיחה הזו, דרום אוסטרליה נותרה המדינה הנוחה ביותר באוסטרליה ויש הרבה היבטים חיוביים בכל זה.

העיר הולדספט ביי הייתה אזור העירייה עם התשואות הטובות ביותר, עם ערכי הנדל"ן גדל ב 11.54% לשנה ו 13.87% ברבעון.
בפאתי עם יותר מ -10 מכירות ברבעון השני של 2018 ו 2017, סנט ג 'ורג' ו Norwood, הן בפרברים המזרחיים של אדלייד, היו פרברים רק להגיע למיליון דולר ממוצעים. בהתבסס על אותם קריטריונים, הנלי ביץ 'רשמה את הצמיחה הגבוהה ביותר, עם ערכי הנדל"ן של 23.46% ..

השדרוג האחרון של הנלי סקוור היה כרטיס למשוך ענק עבור קונים המעוניינים רכוש למכירה בדרום אוסטרליה.
זה השתפר באופן משמעותי את אורח החיים החוף ועכשיו מציעה לאנשים מבחר יוצא דופן של בתי קפה, מסעדות, חנויות וברים והזדמנויות רבות של נכס למכירה בדרום אוסטרליה.

המיקום של הפרבר, קרוב לחוף, חמש דקות משדה התעופה, 10 דקות Glenelg ונגיש בקלות מן העיר, עשה את זה פופולרי מאוד עם מגוון רחב של קונים שמחפשים נכסים למכירה בדרום אוסטרליה. אנשים רבים בפרברים המזרחיים רוצים לסגת לחוף, ולכן יש הרבה כסף מגיע לפרבר ואת הערכים בוודאי להמשיך לעלות באזור הנלי.

כל הפרברים הסמוכים גדלים ערך בשל הפופולריות שלו, ממש דרך Seaton, Fulham ו Fulham גני

2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB